Proszę włączyć JS

PRODUKCJA KOMPLEKSOWA

Usługi realizujemy od A do Z

KOMPLEKSOWA PRODUKCJA

Komplementacja i magazynowanie części i podzespołów od dostawców zewnętrznych


Składowanie i pełna kontrola nad częściami pochodzącymi od innych kooperantów, pełna identyfikacja podzespołów, planowanie i kontrola dostaw dzięki zintegrowanemu systemowi komputerowemu.

Wytworzenie obudów, paneli i części metalowych wg rysunków zleceniodawcy


Wytwarzanie obudów i części metalowych odbywa się na terenie zakładu, przez co mamy pełną kontrolę jakościową i terminową nad tą częścią procesu produkcji.

Montaż wyrobów


Wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza, ścisłe procedury montażu i ponad 3000 m2 powierzchni hal montażowych gwarantuje pełną powtarzalność i terminowość montażu.

Testowanie i kontrola jakości


Posiadamy sprzęt i możliwości testowania urządzeń pod kątem bezpieczeństwa elektrycznego. Wszystkie wyroby mogą zostać przetestowane i sprawdzone zgodnie z wymaganiami klienta, na podstawie szczegółowej check-listy opracowanej dla danego wyrobu.

Pakowanie


Każdy detal czy obudowa może zostać zapakowana w opakowanie zbiorcze lub indywidualne. Wybór pakowania zależy od rodzaju elementu i może być to karton, paleta lub skrzynia dostosowana do transportu drogowego, morskiego lub lotniczego.

Magazynowanie i wysyłka


Dysponujemy ilością ponad 1200 miejsc paletowych w magazynie wysokiego składowania, co pozwala na magazynowanie i wysyłkę towaru bezpośrednio do odbiorcy finalnego. Plac manewrowy i wózki widłowe umożliwiają załadunek mniejszych aut, ciężarówek oraz kontenerów morskich.

img
img
img
img
img
img
img
img

LET'S WORK TOGETHER